Startgroep:  A - Starttijd 13:35
Klasse: Lelievlet
Plaats Naam Zeilnummer Vereniging SW Gevaren Eindtijd
1 Musinga-Rijn Gaos1014Munsinga-Rijn Gaos154 02:03:2001:20:05
DNF Musinga-Rijn Hippias1109Munsinga-Rijn Hippias154
DNF Musinga-Rijn Hippias1091Munsinga-Rijn Hippias154
DNF Musinga-Rijn Hippias1177Munsinga-Rijn Hippias154
DNF Musinga-Rijn Hippias1240Munsinga-Rijn Hippias154
Startgroep:  B - Starttijd 14:00
Klasse: Sportboot
Plaats Naam Boottype Vereniging SW Gevaren Eindtijd
1 Klijn, JanHelmsman 751WSV Vada94.3 01:56:5802:04:02
2 Stelt, Michiel van derJ80WSV Peter Hensen88 01:54:0202:09:35
3 Wal, Rolf van der Nacra 5WSV Vada90 03:18:0103:40:01
DNF Noordman, EdwinSurpriseWSV Vada95
Klasse: Tempest
Plaats Naam Zeilnummer Vereniging SW Gevaren Eindtijd
1 Mink, RobNED 108WSV Vada96 01:55:3902:00:28
2 Dijkshoorn, Cees JanSUI 1136WSV Vada96 02:31:3002:37:49
3 Kam, Saskia van derNED 921WSV Vada96 02:36:3102:43:02
Startgroep:  C - Starttijd 14:05
Klasse: Efsix
Plaats Naam Zeilnummer Vereniging SW Gevaren Eindtijd
1 Breeschoten, Bart vanNED 1143WSV Vada104.502:22:3602:16:28
DNF Evers, Ben2015DMTRA104.5
DNF Duterloo, CarolineNED 2018KWV De Kaag104.5
Klasse: Open 1
Plaats Naam Boottype Vereniging SW Gevaren Eindtijd
1 Raven, HoyteLaser EPSWSV Vada100 02:06:3902:06:39
DNF Vos, GerardRS Aero 9WSV Giesbeek102
Klasse: Spanker
Plaats Naam Zeilnummer Vereniging SW Gevaren Eindtijd
1 Sas, Frans968WSV Giesbeek104.502:14:1002:08:23
2 Leewis, John943WSV Giesbeek104.502:33:5402:27:16
3 Sas, Douwe597WSV Giesbeek104.502:35:1502:28:34
Startgroep:  D - Starttijd 14:10
Klasse: Kajuit 1
Plaats Naam Boottype Vereniging SW Gevaren Eindtijd
1 Hoefsloot, JoepGem550WSV Vada111.502:05:4501:52:47
2 Morrien, BartVictoire 822WSV Vada103.502:30:1802:25:13
3 Grasman, Alex Popcorn 23WSV Vada108 02:49:4202:37:08
DNF Sieben, AdBianca 28WSV Vada107
DNF Bruins, HansULK17WSV Vada109
DSQ Hoefsloot, BenDehler SprintaWSV Vada108.5
Startgroep:  E - Starttijd 14:15
Klasse: Laser 4.7
Plaats Naam Zeilnummer Vereniging SW Gevaren Eindtijd
1 Verkade, Thijs8364 NEDWSV Peter Hensen117 02:26:0802:04:54
2 Westra, Nienke166717WSV Peter Hensen117 02:48:4302:24:12
3 Blom, Jette192755WSV Peter Hensen117 03:07:0902:39:57
Klasse: Laser Standaard
Plaats Naam Zeilnummer Vereniging SW Gevaren Eindtijd
1 Schellaars, Roel42909WSV Giesbeek107 02:16:4802:07:51
2 Tegelaar, Jan Willem139890WSV Vada107 02:18:3902:09:35
3 Walle, Timo van de194884WSV Peter Hensen107 02:21:2602:12:11
4 Berlee, Cor159581WSV Peter Hensen107 02:21:3002:12:15
5 Groot, Imre de192625WSV Peter Hensen107 02:22:0002:12:43
6 Brinkman, Arjen139903WSV Vada107 02:23:0202:13:41
7 Gunsing, Michiel 56423WSV Vada107 02:33:0902:23:08
DNF Stoopen, Geert39998WSV Vada107
DNF Hendriks, Martjan WSV Peter Hensen107
Startgroep:  F - Starttijd 14:20
Klasse: Kajuit 2
Plaats Naam Boottype Vereniging SW Gevaren Eindtijd
1 Heemsbergen, ReneWaarschip 600WSV Vada114.801:27:0701:15:53
2 Rijken, JeroenDehler SprintaWSV Vada113 01:32:3801:21:59
3 Molenaar, AnneValkWSZV Aqua109 01:37:2001:29:18
4 Leeuwis, CeesCompromis 720Nvt113 02:06:1501:51:44
DNF Vermeulen, FransUltra 24WSV Vada114
Klasse: Open 2
Plaats Naam Boottype Vereniging SW Gevaren Eindtijd
1 Horst, Roel terValkWSV Vada109 02:19:5602:08:23
2 Lijkendijk, SvenSplashWSV Giesbeek116 02:39:5302:17:50
DNF Barneveld, MirteLaser VagoWSV Peter Hensen107
DNF Gunsing, MarijnRS FevaWSV Vada106